O nas

Witaj na witamini.pl, miejscu dla osób poszukujących dobrej jakości witamin, ekstraktów, minerałów oraz suplementów. Znajdziesz tutaj nie tylko jakościowe produkty, ale również porządną porcję naukowej, ale zrozumiale podanej wiedzy na ich temat.

Witamini.pl pomaga osobom dbającym o zdrowie oraz sportowcom, chcącym poprawić swoje wyniki. Jesteśmy pierwszą linią obrony przed zalewem bezwartościowymi produktami.

Ilość suplementów pojawiających się w Polsce z tygodnia na tydzień potrafi przyprawić o zawroty głowy. Niestety ilość rzadko idzie w jakość. Szukając suplementów dla siebie, spędzaliśmy długie godziny, żeby znaleźć coś, co nie posiada składników szkodliwych, podejrzanych, albo chociażby niepotrzebnych. To z tych zmagań powstało witamini.pl.

Witamini. pl to zaledwie dwie osoby:

Anna jest dietetykiem, odpowiada głównie za wyszukiwanie dobrych produktów witaminowych, minerałów oraz ekstraktów roślinnych. Chcesz się dowiedzieć więcej, zapraszamy na stronę: https://annaborszewska.pl/

Tomasz jest instruktorem wspinaczki i odpowiada głównie za suplementy dla sportowców. Chcesz się dowiedzieć więcej, zapraszamy na stronę: https://wspinaczka.edu.pl/

Chcemy pomóc Wam bezpiecznie nawigować w oceanie suplementacyjnej bylejakości, abyście szybko i łatwo mogli wyłowić perełki, których potrzebuje wasze ciało i umysł.

Chcemy znajdować i proponować Wam tylko produkty najlepsze. Nie znajdziecie tu nawet słabych suplementów uznanych firm. Marka nas nie interesuje. Patrzymy na skład, formę, przyswajalność, ilość i jakość dodatków. Zwracamy uwagę nawet na opakowanie oraz sposób przechowywania (czy wiesz, że większość probiotyków powinna być przechowywana w lodówce, a suplementy na bazie oliw powinny być w ciemnych opakowaniach?). Obserwujemy najnowsze badania odnoście sprzedawanych przez nas substancji. Aktualizujemy swoją wiedzę i dzielimy się nią z Wami.

Szukacie fachowej obsługi i wysokiej jakości, skutecznych suplementów? Dobrze trafiliście.

pozdrawiamy i zapraszamy do Bazy Wiedzy lub do Sklepu

Zespół Witamini.pl

[email protected]

Nr konta bankowego
mBank

76 1140 2004 0000 3702 7841 9983

Polub nasz profil na Facebook.

Wysyłkę realizują:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.